e
sv

ABD Başkanlık Adayı: Blockchain ve Kripto, Önceliklerim Arasında

76 Okunma — 09 Temmuz 2022 00:46
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gelecek yıl yapılacak olan seçimlerde Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı için adaylığını koyması beklenen Andrew Yang, yeni teknolojilere karşı olan olumlu tutumu ile biliniyor. Yapılacak olan seçimlerde başkanlığa adaylığını koyması beklenen başarılı isim, dönem dönem katıldığı yayınlarda konuyla ilgili olarak da bazı açıklamalar yapıyor.

Demokratların adaylarından birisi olması beklenen Yang’ın en büyük propaganda araçlarından bir tanesi de Bitcoin ve kripto para sektörü. Yang, son olarak bir yazı kaleme aldı ve Amerika olarak bu alanda önemli hamleler yapmaları gerektiğini söyledi.

Başarılı isim, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada başkan seçilmesi durumunda bu sektörü düzenleyecek adımları bir an önce atacağını ifade ederken, bu konuda elinden geleni yapacağını da söyledi.

Yang, şu anda diğer ülkelerin bu alanda Amerika’dan daha aktif bir konumda olduğunu hatırlatırken, bunun da işleri ülkesi için kötü bir duruma soktuğunu söyledi.

Başarılı yöneticiye göre, Amerika eğer Blockchain ve kripto paralar konusunda yakın dönemde bir hamle yapmazsa, diğer ülkelerin koyacağı kurallara tabii olmak zorunda kalacak ve bu alanda onlardan her zaman geride kalacak.

Yang, aynı zamanda eğitim konusuna da önem vereceğini ifade etti.

ABD Başkanlık Adayı: Blockchain ve Kripto, Önceliklerim Arasında yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

ABD Başkanlık Adayı: Blockchain ve Kripto, Önceliklerim Arasında