e
sv

Binance CEO’su Kripto Varlıklarını Elinde Tutmaya Devam Ediyor

63 Okunma — 10 Temmuz 2022 00:08
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para piyasası son devirde epey güç bir devirden geçiyor. Bununla birlikte birçok kripto odaklı şirkette bu durumdan etkilendi. Bilindiği üzere birçok kripto şirketi iflas müracaatlarında bulunmaya başladı. Son olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao, yakın vakitte Bitcoin fiyatının sonunda 70.000 dolara yükseleceğini kestirim ettikten sonra mevcut piyasanın ortasında kripto varlıklarını elinde tutmaya devam ettiğini söyledi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao Kriptolarını Tutmaya Devam Ediyor

Kripto para borsası Binance, yaşanan düşüşten en az etkilenen borsalardan birisi diyebiliriz. Bakıldığı vakit kripto borsası Coinbase gibi borsalar işten çıkarma yoluna giderken kimi şirketler de para çekim süreçlerini durdurma kararı aldı. Tüm bu durumların üzerine Binance CEO’su mevcut piyasa şartlarına rağmen“hâlâ birebir ölçüde BNB ve BTC’ye sahibim” şeklinde bir açıklama yaptı.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Binance CEO’su Changpeng Zhao, kısa müddet evvel kelam konusu kripto düşüşünün dört yıl boyunca devam edebileceğini belirtmişti. Bunun yanında Bitcoin’in birkaç ay yahut yıl içinde 70.000 doları geri alabileceğini de söyledi.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Binance CEO’su Kripto Varlıklarını Elinde Tutmaya Devam Ediyor