e
sv

BitMEX Hacimleri Kan Ağlıyor

42 Okunma — 09 Temmuz 2022 00:00
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para sektörünün en fazla tercih edilen vadeli işlem platformlarından birisi olan BitMEX, son dönemde oldukça kötü bir süreç yaşıyor.

Borsadaki hacimler, son bir yılın en düşük seviyelerine kadar düşerken, bu durumun BitMEX’in durumundan çok, kripto para sektörünün içnide bulunduğu genel durum ile alakalı olduğu ifade ediliyor.

Konuyla ilgili olarak yapılan yorumlarda, Bitcoin fiyatının son birkaç aydır gösterdiği kötü performansın, BitMEX fiyatında da çok kötü bir şekilde etki bıraktığı belirtilirken, yatırımcıların artık sektöre fazla ilgi duymadığı belirtiliyor.

Ancak elbette ki her şeyi bu noktada BitMEX ile açıklamak da mümkün olmayabilir. Çünkü son dönemde Bakkt ve Binance’in vadeli işlem platformlarının ortaya çıkması, BitMEX için kötü bir haber anlamına geliyor. Bu borsaların kısa sürede elde ettiği iyi hacimler ile birlikte BitMEX’e karşı ciddi bir rakip ve alternatif haline geldiğini görmek de mümkün.

Burada esas soru, BitMEX’in bu durum karşısında nasıl bir hamle yapacağı. Bu durum, sektörün yaşadığı durgunluktan öte, bir fırtına öncesi sessizlik olarak da yorumlanabilir. Esas durumu ise, bizlere ancak zaman gösterecek.

BitMEX Hacimleri Kan Ağlıyor yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

BitMEX Hacimleri Kan Ağlıyor