e
sv

Bobby Lee’den Bitcoin Pişmanlığı!

49 Okunma — 08 Temmuz 2022 00:08
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bitcoin (BTC) ağı için bir zamanlar ciddi tartışmalara sebep olan SegWit protokolü, kripto para sektörünün en eski ve tanınan isimlerinden birisi olan Bobby Lee‘nin ”en büyük pişmanlıklarından birisine” dönüştü.

Lee, 16 Kasım tarihinde yayınladığı tweet’lerinde 2017 yılında başarısız olan hard fork girişimi SegWit2x’nin ”oldukça tehlikeli ve sorumsuzca bir girişim” olduğunu vurguladı. Bir zamanlar SegWit2x’in en büyük destekçilerinden olduğunu da itiraf eden Lee, bunun kötü bir düşünce sonucu ortaya çıktığını itiraf etti.

Lee: Bitcoin, Gerçek Bitcoin’dir BTCC kripto para borsasının kurucu ortağı ve Ballet cüzdan firmasının CEO’su Lee, Bitcoin’in ağ kapasitesini 2 megabyte’a çıkartacak uygulamanın ilk destekçilerinden birisiydi:

Lee’nin o tarihlerdeki girişimi kendi öz abisi Litecoin‘in kurucusu Charlie Lee tarafından bile reddedilmişti ve Lee bu durumu ”oldukça saçma” bulduğunu vurguladı.

Lee aslında son zamanların en çok gündeme gelen isimlerinden birisi. Bundan kısa süre önce Bruce Willis ile uçakta karşılaştığı anını paylaşan Lee, Twitter üzerinde bu hikayenin uydurma olması nedeniyle ciddi tepki çekmiş ve eleştirilmişti. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Bobby Lee’den Bitcoin Pişmanlığı!