e
sv

Çin’den Şimdi de Online Blockchain Eğitimi

60 Okunma — 09 Temmuz 2022 00:26
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemde başkan düzeyinde dahi olumlu Blockchain açıklamaları yapan ve ülke olarak tam bir Blockchain atağına kalkan Çin’de, şimdi de vatandaşların bu teknoloji ile ilgili olarak eğitileceği bir online platform ortaya çıktı.

Çin Merkez Bankası başkan yardımcısı Mu Changchun, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Çin vatandaşlarını hem kripto paralar, hem Libra, hem de Blockchain teknolojisi ile ilgili olarak bilgilendirmek için yeni bir eğitim platformu kurduklarını açıkladı.

De Dao adlı uygulamada, dolar cinsinden üç dolarlık bir para ödenerek, tüm eğitici içeriklere kolayca ulaşılabiliyor. Bu da, insanların kripto para ve Blockchain gibi önemli ve gelecek damga vurması beklenen konularda bilgi sahibi olmasının önünü açıyor.

Videolarda Çin Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Mu Changchun’un da eğitimler verdiği ifade ediliyor. Vatandaşlar da, bu hizmetten son derece memnun.

Şu anda oldukça iyi bir şekilde giden süreç ile ilgili olarak halktan beklenen geri bildirimlerin de büyük bir önemi var. Bu geri bildirimler doğrultusunda Da Dao ekibinin kripto para ve Blockchain konusundaki içeriklerini geliştirmesi ve iyileştirmesi de beklenirken, her iki taraf için de iyi bir süreç bizleri bekliyor.

Çin’den Şimdi de Online Blockchain Eğitimi yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Çin’den Şimdi de Online Blockchain Eğitimi