e
sv

FTX Japan, Daima Süreçlerinde Dogecoin’i Kullanmaya Başlayacak

64 Okunma — 09 Temmuz 2022 12:02
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para borsaları her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Kripto borsaları rakiplerinin önüne geçmek ve fark yaratmak için çalışmalarını hızlandırdı. Bu sefer kripto para borsası FTX Japan tarafında yeni bir gelişme yaşandı.

FTX Japan’da, Artık Dogecoin Kullanılabilecek

Kripto borsası FTX Japan, tanınan göğüs kripto para ünitesi Dogecoin’i (DOGE) daima süreçlerde kullanmaya başlayacak.

FTX Japan Twitter hesabında verilen bilgilere nazaran, Dogecoin artık FTX Japan’da mevcut. FTX Japan, 5 Temmuz 2022 Salı gününden itibaren fizikî süreçlerinde (satış ofisleri/borsalar) ve daima süreçlerinde Dogecoin’i kullanmaya başlayacağını belirtti.

FTX Japan’ın resmi web sitesinde bahisle ilgili şu açıklamalar yer aldı:

Fiziksel süreçlerimizde (satış ofisleri/borsalar) ve daima süreçlerimizde DOGE’yi 5 Temmuz 2022 Salı günü saat 11:00’den itibaren ele almaya başlamayı planlıyoruz. Haberlerde sıkça karşılaşılan tanınan kripto para ünitesi DOGE ile gelecekte FTX Japan’da kolaylıkla süreç yapmak mümkün olacak. FTX Japan, Dogecoin’in daima ticaretini gerçekleştiren tek mahallî borsa oldu.

Son olarak Dogecoin’in son durumuna bir göz atalım. DOGE haberin yazımı esnasında CoinGecko bilgilerine nazaran; 0.065929 dolardan süreç görüyor.

Sıradaki içerik:

FTX Japan, Daima Süreçlerinde Dogecoin’i Kullanmaya Başlayacak