e
sv

Kripto Şirketi Voyager Digital’den İflas Başvurusu

50 Okunma — 10 Temmuz 2022 00:02
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İlk olarak kripto hedge fonu Three Arrows Capital, ile başlayan iflas müracaatları Voyager Digital ile devam ediyor. Bilindiği üzere Voyager Digital, kısa müddet evvel para çekme süreçlerini askıya almıştı. Son haberlere nazaran şirket, geç saatlerde iflas müracaatında bulundu.

Voyager Digital, İflas Müracaatında Bulundu

Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirketi bu durumdan etkilendi. Son olarak elde edilen bilgilere nazaran; Voyager Digital, gece geç saatlerde iflas müracaatında bulundu.

Voyager Digital, kripto komisyoncusundan bir mahkeme müracaatına nazaran New York’ta iflas müracaatında bulundu. Bununla bir arada Voyager Digital Holdings için yapılan dilekçeye göre, iddiası varlıklar 1 milyar ila 10 milyar dolar ortasında ve iddiası yükümlülükler 1 milyar ila 10 milyar dolar ortasında. Tahmini alacaklı sayısı 100.000’i aşıyor.

Voyager Digital CEO’su Stephen Ehrlich husus ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bu son derece güç bir karardı, fakat mevcut piyasa şartları göz önüne alındığında yanlışsız karar olduğuna inanıyoruz.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Voyager, 650 milyon dolarlık bir kredinin başarısız geri ödemesi nedeniyle Three Arrows Capital hedge fonuna bir temerrüt bildirimi yayınlamıştı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kripto Şirketi Voyager Digital’den İflas Başvurusu