e
sv

KuCoin Nedir? KuCoin Emniyetli mi?

65 Okunma — 05 Temmuz 2022 00:52
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

KuCoin Nedir?

Kripto paraların gün geçtikçe daha çok tanınmaya başlamasıyla bir arada KuCoin nedir sorusu sıklıkla sorulmaktadır.

KuCoin, kripto paraların ortaya çıkmasıyla birlikte insanlara daha uygun hizmet etme maksadıyla kurulmuştur. KuCoin, kripto para ekosisteminde yer alan çok saygın bir borsadır. Başka borsaların desteklemediği birçok kripto para ünitesini insanlara sunması nedeniyle “Halkın Borsası” olarak isimlendirilmiştir ve burada birçok “Gem Coin” bulmak mümkündür. Kripto borsası yatırımcılara bu manada kıymetli bir hizmet sunmaktadır.

KuCoin, kripto para satın alma, satma ve trade yapma imkanı sunan dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olup tıpkı vakitte Dünya’nın en büyük altcoin borsasıdır. 700’den fazla dijital varlık sunan platform şu anda 207 ülkedeki 18 milyon kullanıcısına spot alım-satım, marjin alım-satım, P2P prestiji para (fiat) alım-satımı, vadeli süreç alım-satımı, fiyatsız otomatik alım-satım botu, toplumsal yatırım platformu, borç alma-verme hizmeti ve staking ile faiz üzere eser ve hizmetler sağlar.

2022 yılında B serisi öncesi bir cinsle 150 milyon doların üzerinde yatırım toplayan KuCoin, toplam yatırımları A Tipiyle birlikte 170 milyon dolara çıkardı ve toplam 10 milyar dolar değerlemeye ulaştı. KuCoin şu anda CoinMarketCap’e nazaran en yeterli 5 kripto borsasından biri. Forbes ayrıyeten KuCoin’i 2021’deki En Güzel Kripto Borsalarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklılar için En Güzel Kripto Taşınabilir Uygulaması seçti.

KuCoin Sağlam mi?

Kripto para borsalarında yaşanan kimi olumsuz durumlar, yatırımcıların borsalarda süreç yapmaya ve para barındırmaya kuşkulu yaklaşmasına neden olmaktadır. Ama KuCoin muteber mi sorusuna verilecek karşılık mutlaka evet olacaktır. KuCoin uzun vakitten beri kripto para dalında yer alan, muteber ve saygın bir kurumdur. Bu vakte kadar kullanıcılarına rastgele bir mağduriyet yaşatmayarak inanç kazanmıştır.

KuCoin’de kullanıcıların tüm hesapları borsa tarafından korunmaktadır. Ayrıyeten her süreç için özel bir şifre gerekmektedir. Bu nedenle de olumsuz durumlarla müsabaka riski en az seviyededir. İnançlı kripto borsası denildiği vakit akla birinci olarak KuCoin gelmektedir.

KuCoin, müşterilerini inançta tutmak için birçok borsanın kullandığı güvenlik tedbirlerini sunar. Buna KYC, 2FA ve fonların birçoklarını soğuk depodaki sıcak cüzdanlardan uzak tutma da dahildir. Ayrıyeten KuCoin, fonları kullanıcılar için farklı hesaplara ayırır. Bu, KuCoin hesabınıza erişen API’lerin sırf seçtiğiniz hesaplara erişebileceği manasına gelir.

KuCoin Kampanyası

Kucoin şimdiyse Türkiye’deki kullanıcılarına “KuCoin Süreç Yap ve Kazan Kampanyası” sunmaktadır. Bu kampanya yalnızca Türkiye’deki kullanıcılara borsanın sadakatini göstermek için özel olarak düzenlenmiştir ve 10.000 USDT ödül havuzu içerir. Aktiflik 28 Haziran’da başladı ve 10 gün boyunca devam edecek. Kampanya 7 Temmuz 2022 (UTC+3) saat 19:00’a kadar sürecek. Aktifliğe katılmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kucoin hem Türk kullanıcılarına hem de küresel manada tüm kullanıcılarına daima olarak farklı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde borsanın kullanıcıları birçok ödül kazanıyor. Borsada daima olarak bu stil etkinlikler düzenlendiği için Kucoin kampanyaları sayfasını takip ederek bunlardan haberdar olabilirsiniz.

KuCoin Nasıl Üye Olunur?

KuCoin’e üye olmak vaktinizi almayacak epeyce kolay birkaç süreçten oluşmaktadır. Yalnızca bir telefon numarası ve/veya e-postayla borsaya süratlice kaydolabilir ve çabucak kripto para alım satım süreçlerine başlayabilirsiniz.

KuCoin’e kaydolarak sizler de özel kampanyalardan yararlanabilir ve yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

KuCoin Nedir? KuCoin Emniyetli mi?