e
sv

Morgan Creek CEO’su: Amazon Hissenizi Satıp Bitcoin Alın!

37 Okunma — 07 Temmuz 2022 00:34
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, geçtiğimiz günlerde katıldığı Digital Asset Summit etkinliğinde hem kripto paralara hem de blockchain teknolojisine yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Amazon’u Bırak Bitcoin’e Geç Bitcooin’in yepyeni bir teknoloji olduğunu savunan ve varlık elde etme konusunda daha önce hiç olmamış fırsatlar sunduğunu dile getiren Yusko, insanların Amazon (NASDAQ:AMZN) hisselerini satıp Bitcoin satın alması gerektiğini bile ifade etti:

Morgan Creek 1996 yılında Sequoia Capital’e 5 milyon dolarlık bir yatırım yapmıştı ve bu paranın bir kısmı Google’a yatırım yapmak için kullanıldı. Google’ın o tarihlerde en çok kullanılan 16. arama motoru olduğunu ifade eden Yusko, o tarihlerde kimsenin algoritma denilen teknolojiyi bilmediğini ifade etti. 5 milyon dolarlık yatırımın bir kısmının 200 milyon dolarlık sermayeye döndüğünü itiraf eden ünlü isim, artık sıranın Bitcoin’e geldiğini ve Amazon gibi firmaların eskidiğini açıkladı: Bitcoin’e yatırılan her bir doların önemli bir yatırım teşkil ettiğini açıklayan Yusko, bundan kısa süre önce yaptığı açıklamasında BTC’nin sadece bireyler için değil aynı zamanda kurumlar için de aşır önemli olduğunun altını çizmişti.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Morgan Creek CEO’su: Amazon Hissenizi Satıp Bitcoin Alın!