e
sv

Poloniex’ten Önemli Tron Başvurusu!

52 Okunma — 10 Temmuz 2022 00:36
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para sektöründeki en eski borsalardan birisi olan Poloniex, bundan haftalar önce Circle grubundan ayrıldığını ve Çin merkezli yatırımcılardan sermaye topladığını, bu sermaye ile genişleme yapacağını vurgulamıştı.

Tron ve Poloniex Ortaklığı Poloniex’in ayrılmasından sonra Tron Foundation CEO’su Justin Sun ile anılmaya başlaması beklenen bir sonuca yol açtı ve Tron (TRX), kripto para borsasında listelendi. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz. Sun, Poloniex’i kendisinin satın almadığını ifade etse de, atılan hamleler bunun tam aksini gözler önüne sermekte. Tron ile olan ortaklığını daha da genişletme kararı alan Poloniex, Tron Süper Temsilcisi olmak için başvuru yaptı ve ciddi bir oy da topladı.

26 blok üreticisinden birisi olmayı amaçlayan Poloniex, konu hakkında yayınladığı bildirisinde adaylığını da resmen ilan etti.

Poloniex’in bu stratejik ortaklık ile kullanıcılara daha fazla özellik sunacağını ve yeni Tron kullanıcılarını platforma çekeceğini belirten borsa, Süper Temsilci olmayı başarırsa her gün 1,5 milyon TRX’lik ödülü paylaşacak.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Poloniex’ten Önemli Tron Başvurusu!