e
sv

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile Ortaklık Kurdu

42 Okunma — 10 Temmuz 2022 00:50
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kısa bir müddet evvel Bitcoin‘i tekrar kullanılabilir hâle getiren Stripe yaptığı yeni iştirak ile tekrar gündeme geldi. Kripto odaklı teşebbüsleri ile sık sık gündeme gelen Revolut güçlerini birleştiriyor. İki ödeme hizmetleri odaklı şirket, Birleşik Krallık ve Avrupa’daki hizmetlerini geliştirmek için el sıkışan iki fintech şirketi, daha geniş bölgelere gelişmek için ise çalışmalarına başladı.

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile El Sıkıştı

Revolut, Stripe’ın mevcut altyapısı aracılığıyla ödemeleri kolaylaştıracak. Londra merkezli firma, Latin Amerika, Hindistan ve Filipinler de dahil olmak üzere pazarlarda genişlemek istediği için gelecekte platformu daha fazla bölgede kullanabilir.

Stripe’in EMEA Büyüme Yöneticisi Eileen O’Mara bahis ile ilgili olarak şu formda açıklama yaptı:

Dünyanın dört bir yanındaki insanların paralarından daha fazlasını elde etmelerine yardımcı olurken, geliştirirken ve ölçeklendirirken Revolut’a güç vermekten heyecan duyuyoruz.

Yazılımı milyonlarca işletme tarafından ödeme göndermek ve almak için kullanılan San Francisco merkezli Stripe, kısa mühlet evvel milletlerarası transfer şirketi Wise Plc ve artık al-sonra öde sağlayıcı Klarna Bank AB ile iştirak kurdu.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile Ortaklık Kurdu