e
sv

Verge Yüzde 42 Yükseliş Yakaladı! Sebep PayPal ve Yetişkin İçerik Sitesi Mi?

59 Okunma — 05 Temmuz 2022 00:48
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en büyük ve popüler ödeme firmalarından birisi olan PayPal, geçtiğimiz haftalarda ilginç bir hamleye imza atarak önde gelen yetişkin içerik sitelerinden birisinin çalışanlarının ödemelerini aktarmayı durdurdu.

PayPal’ın da ödemeleri durdurması ile birlikte modellerinin ödemelerini aktarmakta yeni bir yöntem bulamayan sitenin imdadına ise kripto para birimleri ve özel olarak Verge (XVG) yetişti. Site yöneticilerinden Corey Price konu hakkında yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Verge’den Rekor Artış Aslında durum sosyal medya üzerinde o kadar büyük dikkat çekti ki, Binance kripto para borsasının CEO‘su CZ bile konu hakkında açıklama yaptı ve bunun kripto para birimleri için bir fırsat olduğunu ima etti.

Verge hem sosyal medya üzerindeki FOMO, hem de modellerin birçoğunun ödemelerini XVG ile alması ve ciddi bir alış baskısı oluşması nedeniyle yükselişe geçti. Gün içerisinde yüzde 43 seviyesine kadar yükselen Verge, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise yüzde 38 yükselişle 0,005297 dolardan işlem görmekte.

Yetişkin içerik siteleri ile ilk anlaşmasını 2018 yılının Nisan ayında yapan Verge, önümüzdeki günlerde daha fazla bu tip anlaşmalar ile üst seviyelere tırmanabilir. Verge hakkında daha fazla bilgiyi ve projenin detaylarını buradaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Verge Yüzde 42 Yükseliş Yakaladı! Sebep PayPal ve Yetişkin İçerik Sitesi Mi?