e
sv

Binance CEO’su: Kripto Para Endüstrisi Büyüyecek ve Fiyatlar Artacak!

53 Okunma — 04 Temmuz 2022 12:42
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından birisi olan Binance‘e önderlik eden CEO Changpeng Zhao, geçtiğimiz günlerde Bloomberg‘e verdiği demeçte oldukça önemli açıklamalara değindi.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) son günlerde kötü bir performans sergileyip yönünü düşüşe çevirmiş olsa da, Changpeng Zhao ilerleyen günlerde olumlu haberler beklediğini ve hem kripto para endüstrisinin hem de kripto para fiyatlarının yükselişe geçeceğini dile getirdi. Çin’in teknoloji yanlısı olduğunu dile getiren CZ, bunun aslında blockchain’e devasa bir yatırımla sonuçlanabileceğinin altını çizdi.

Çin’in yaptığı blockchain yatırımına yönelik konuşan CZ, diğer ülkelerin de benzer hamle yapmak zorunda kalacağını vurguladı:

Pekin İddiası Yalan Diğer ülkelerin Çin’den hızlı hareket etmesinin zor olduğunun da altını çizen CZ, bu konuda bir yarış olacağını açıkladı. CZ genel piyasa yorumunun yanı sıra Pekin içerisinde bir ofis açılacağı iddialarına da yanıt verdi. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan haberde Binance’in Çin’e geri döneceği ve Pekin içerisinde yeni bir merkez kuracağı vurgulanmıştı. Changpeng Zhao ise bunun doğruyu yansıtmadığını ve dedikodunun gerçek olmadığını ifade etti: Binance’in ilerleyen günlerde Çin’in bu hamlesi konusunda nasıl bir yol izleyeceği ise henüz tam olarak bilinmiyor.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Binance CEO’su: Kripto Para Endüstrisi Büyüyecek ve Fiyatlar Artacak!