e
sv

BtcTurk Pro’ya EOS Eklendi ve Komisyon Ücretleri Düşürüldü

47 Okunma — 05 Temmuz 2022 12:26
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü kripto para borsası olan BtcTurk önemli bir kripto para birimini BtcTurk Pro platformuna ekledi. Bunun yanında borsa, komisyon ücretlerinde de indirime gittiğini yaptığı resmi bir duyuru ile açıkladı.

EOS, BtcTurk Pro’da! 700.000’in üzerinde kullanıcıya sahip olan borsa, kripto para birimi EOS’u profesyonel yatırımcılar için geliştirdiği BtcTurk Pro’da listelemeye başladı. Kullanıcılar artık BtcTurk Pro’da EOS yatırma, çekme ve alış satış işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Borsa yaptığı açıklamalarda EOS’un Blockchain üzerine kurulmuş bir işletim sistemi şeklinde kurgulanmasının EOS’u diğer Blockchain platformlarından ayıran en temel özellik olarak bahsediyor. Ayrıca EOS BtcTurk Pro’da online, masaüstü, mobil ya da donanım cüzdanlarında kolaylıkla saklanabiliyor.

Bunların yanında yapılan açıklamalarda, “Güvenilir ve belli bir geçmişi olan kripto para birimlerini platformuna eklemeyi amaç edinen BtcTurk’ün işleme sunduğu EOS ile kullanıcılar saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirebiliyor.” ifadeleri kullanılıyor.

Öte yandan kripto para birimi yatırma ve çekme işlemlerinin ücretsiz olarak gerçekleştirildiği BtcTurk’te EOS için minimum yatırma ve çekme limitleri 1 EOS olarak belirlendi.

BtcTurk Komisyon Ücretlerini Düşürdü EOS listelemesinin yanında CoinTürk ile paylaşılan resmi bir basın bildirisine göre BtcTurk Pro’da komisyon ücretlerinde de indirime gidildi. Daha önce bu haberimizde de sizlerle paylaştığımız gibi geçtiğimiz haftalarda borsa BtcTurk Pro platformunda kripto para-kripto para işlemlerinde komisyonları kaldırdığını duyurmuştu.

BtcTurk şimdi de kripto para-Türk Lirası işlemlerinde her türlü hacim için komisyon tutarlarında indirim uyguluyor. Bu hamleyle beraber ilk defa kripto para alım-satımı yapmayı düşünen ve henüz belirli bir işlem hacmine ulaşamamış BtcTurk kullanıcıları da daha düşük maliyetlerle alım satım işlemlerine başlayabilme imkanına kavuştu.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri şu ifadeleri kullandı:

Bunların yanında yeni oranlar şu şekilde belirlendi:

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Sıradaki içerik:

BtcTurk Pro’ya EOS Eklendi ve Komisyon Ücretleri Düşürüldü