e
sv

Bu da Oldu: Anonim Fon, Projelere Para Yatırmaya Başlayacak

52 Okunma — 04 Temmuz 2022 12:36
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para sektörünün ana dayanak noktalarından bir tanesi de anonim süreçlere sahip olması. Zaten Bitcoin’in de ilk olarak ortaya çıkış amaçlarından bir tanesi anonimlik süreçlerine katkı sunmasıydı.

İşte bu konuyla ilgili olarak yeni bir gelişme yaşanıyor. Kripto para sektöründe yer alan bir anonim fon (Unknown Fund) bundan sonraki süreçte kripto para sektöründe yer alan girişimlere destek vermek için hamleler yapacak.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre bu fon, bundan sonraki süreçte kripto para sektöründe yer alan projelere yatırmak ve onları desteklemek için toplamda 75 milyon dolarlık bir kaynak ayırdı.

Şirketin amaçlarını açıklayan bir anonim üyesi, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Bildiğiniz gibi bizler, anonimlik konusunda son derece katı bir tavra sahibiz. Büyük şirketler ve kurumların insanların birçok verisini kontrol ettiği ve bunları kullandığı bir dönemde anonimliğe değer veriyoruz. Bu sebeple de anonim bir fon olarak kripto para sektöründe bu konuya değer verecek olan firmaları ele alacağız. Bunun değişmesi için çaba göstereceğiz.”

Kripto para girişimlerine ek olarak bu ilgili fonun aynı zamanda kar amacı gütmeyen kripto para ve Blockchain vakıflarına da bağışlar yapacağı ifade edildi.

Bu da Oldu: Anonim Fon, Projelere Para Yatırmaya Başlayacak yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Sıradaki içerik:

Bu da Oldu: Anonim Fon, Projelere Para Yatırmaya Başlayacak