e
sv

Celsius Kriz Sonrası İdare Konseyinde Değişikliğe Gidiyor

124 Okunma — 11 Temmuz 2022 00:46
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para dalında yaşanan son düşüş, birçok şirket ve projenin operasyonlarında aksamalara neden oldu. Birtakım şirketler iflas bayrağı çekerken kimi şirketler de operasyonlarını askıya aldı. Para çekme süreçlerini askıya alan projelerden Celsius, yaşadığı meseleler sonrası iflas argümanları ile karşı karşıya kalmıştı. Devamında borçlarını ödemeye başlayan Celsius, son olarak idare heyetinde da değişikliğe gitti.

Celsius İdare Konseyini Değiştirdi

İngiltere Hükümeti’nin yürütme kurumu Companies House tarafından yayımlanan rapora nazaran, kriz sonrası toparlanmaya geçen kripto lending şirketi Celsius Network, iflas spekülasyonları ortasında idare konseyini düzenledi. Yayımlanan rapora nazaran David Barse ve Alan Jeffrey Carr’ı Yönetici olarak atandı.

Bununla birlikte, Celsius’un John Stephen Dubel, Laurence Anthony Tosi ve Gilbert Nathan’ın yöneticiliklerini de sonlandırdığını görülüyor. O denli ki, Nathan ve Dubel’in yönetici olarak atanmalarının üzerinden iki haftadan kısa bir mühlet geçmesine karşın mutabakatlar feshedilmiş durumda.

Son olarak Dubel’in tekrar yapılandırma hizmetleri sağlayıcısı Dubel & Associates’in kurucusu olduğunu belirtelim. Airbnb ve The Blackstone Group’un CEO’su olarak misyon yapan Tosi ise yatırım firması WestCap’in kurucuları ortasında yer alıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Celsius Kriz Sonrası İdare Konseyinde Değişikliğe Gidiyor