e
sv

Deribit, Three Arrows Capital Aleyhine Tasfiye Başvurusu Yaptı

46 Okunma — 05 Temmuz 2022 12:12
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto türev borsası Deribit, İngiliz Virgin Adaları’ndaki bir mahkemede Three Arrows Capital (3AC) aleyhine tasfiye başvurusu yaptı.

The Block tarafından aktarılan bir habere nazaran önde gelen kripto türev borsası Deribit, birkaç diğer taraf ile birlikte Three Arrows Capital (3AC) aleyhine tasfiye başvurusu yaptı. Deribit, kelam konusu tasfiye başvurusunu doğruladı. 

Bloomberg daha evvel Blockchain.com’un da şirketin tasfiyesiyle ilgilendiğini yazmıştı. Lakin Deribit, kendisiyle birlikte sürece dahil olan tarafların kimliklerini saklılık muahedeleri nedeniyle açıklamadı. Bu nedenle, Blockchain.com’un sürece dahil olup olmadığı bilinmiyor.

Hamle, Deribit’in Three Arrows Capital’ın durumlarını tasfiye eden borsalar ortasında olduğunu açıklamasının akabinde geldi. Three Arrows birebir vakitte Deribit’in hissedarları ortasında yer alıyor. Öteki taraftan BitMEX de Three Arrows’u tasfiye eden borsalar ortasında olması ve fonun 6 milyon dolar borcu olmasına karşın şirket sözcüsünün açıklamasına nazaran Deribit’in bu müracaatına katılmadı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Deribit, Three Arrows Capital Aleyhine Tasfiye Başvurusu Yaptı