e
sv

Gedik Yatırım’da Yatırım hesabınızı, manzaralı görüşme ile dilediğiniz yerden anında açın, süreçlerinize çabucak başlayın!

36 Okunma — 04 Temmuz 2022 12:46
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gedik Yatırım Süratli Hesap taşınabilir uygulaması üzerinden şubeye gitmeden manzaralı görüşme ile yatırım hesabınızı çabucak açabilirsiniz. Üstelik 6 ay boyunca fiyatsız kullanabileceğiniz Karma Seviye 1 canlı bilgi imkanı ile!

Uygulama üzerinden formları doldurup, mukavelelerinizi onaylamanız ve kimlik doğrulama sürecini gerçekleştirmeniz akabinde, Yatırım Temsilciniz ile yapacağınız manzaralı görüşmeye istinaden hesap açılış süreçlerinizi basitçe tamamlayabilirsiniz.

Gedik Yatırım Süratli Hesap ile hesap açılışınızı tamamlamak için yeni TC kimlik kartına sahip olmanız gerekmektedir.

Eski kimliğinizle de ferdî bilgileriniz, yatırım tercihleriniz üzere bilgileri birkaç dakika içinde https://sozlesme.gedik.com/ sitesi üzerinden süratlice doldurabilir, ıslak imza süreçleri için kurye yahut en yakın şubemize gelerek hesap açılışınızı tamamlayabilirsiniz.

“Gedik Yatırım Süratli Hesap” taşınabilir uygulamasıyla tüm yatırımcılara şubeye gitmeden, diledikleri yerden ve diledikleri vakit, dakikalar içerisinde, evraklarla uğraşmadan hesap açma imkânı sunuyoruz.

Siz de Gedik Yatırım hesabınızı çabucak açın, 6 ay fiyatsız Karma D1 borsa data paketine sahip olun.

Gedik Yatırım Süratli Hesap ile Hemen Yatırım Hesabınızı Açın.

SPONSORLU İÇERİK

Sıradaki içerik:

Gedik Yatırım’da Yatırım hesabınızı, manzaralı görüşme ile dilediğiniz yerden anında açın, süreçlerinize çabucak başlayın!