e
sv

Goldman Sachs, Asya’daki birinci Bitcoin (BTC) Vadeli Süreçlerine Başladı

58 Okunma — 10 Temmuz 2022 00:56
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük yatırım bankalarından birisi olan Goldman Sach, sık sık kripto para üniteleri ile ilgili yaptığı çalışmalar ile gündeme geliyor. Son olarak elde edilen son bilgilere nazaran; Goldman Sachs, Asya’daki birinci Bitcoin (BTC) vadeli süreçlerine başladı.

Goldman Sachs, Asya’daki birinci Bitcoin Vadeli Süreçlerini Gerçekleştirdi

Kripto para piyasası geçtiğimiz haftalarda yaşadığı çöküşün tesirinde kalmaya devam etse de, büyük finans kurumları yeni varlık sınıfının sunabileceği fırsatları değerlendirmeye devam ediyor. Goldman Sachs, Asya’daki birinci Bitcoin vadeli süreçlerine başladı.

Asya Pasifik CEO’su Brad Howell, Goldman Sachs ve Cumberland ile bu emelle iştirak kurma konusundaki optimistliğini lisana getirerek şunları ekledi:

Bu süreç, BGC’nin kripto para ünitesi teklifimizi genişletmeye ve süratle gelişen bu varlık sınıfını geliştirmede global karşı taraflarımızla birlikte çalışmaya olan bağlılığını gösteriyor.

Öte yandan, Goldman Sachs daha evvel operasyonlarına kripto para üniteleri sokmaya ilgi göstermişti. Aralık 2021’de, Wall Street devi birkaç öbür şirkete katıldı.

Goldman Sachs, Ethereum (ETH) fiyatına nazaran ödeme yapan birinci Ethereum vadeli süreçlerini gerçekleştirdi. Bu süreçler, yatırımcıların kripto para ünitesine dolaylı da olsa maruz kalmasına yardımcı oluyor.

Sıradaki içerik:

Goldman Sachs, Asya’daki birinci Bitcoin (BTC) Vadeli Süreçlerine Başladı