e
sv

Kripto Platformu Vauld Çekim Süreçlerini Duraklattı

67 Okunma — 08 Temmuz 2022 00:00
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto varlık alım satım ve borç verme platformu Vauld, çekim süreçlerini askıya alan son platform oldu.

Hindistan’da faaliyet gösteren Singapur merkezli kripto varlık alım satım ve borç verme platformu Vauld, para çekim süreçlerini duraklattığını duyurdu. Şirket ayrıyeten muhtemel bir yine yapılandırma için mali ve yasal danışmanlar da tuttu.

Vauld Celsius, Voyager ve Babel Finance üzere dalın önde gelen oyuncularının akabinde çekim süreçlerini durduran son platform oldu. CEO Darshan Bathija tarafından kaleme alınan bir blog yazısında “Tüm para çekme, alım satım ve para yatırma süreçlerini derhal askıya alma konusunda güç bir karar verildiği” tabirleri yer aldı. CEO Vauld’un değişken piyasa, iş ortaklarının mali zorlukları vb. üzere birçok faktör ile gayret ettiğini söyledi ve ekledi:

”Yönetimimiz, Vauld’un paydaşlarının çıkarlarını en güzel biçimde koruyacak, mümkün yine yapılandırma seçenekleri de dahil olmak üzere tüm muhtemel seçenekleri araştırmak ve tahlil etmek için yeteneklerimizin en uygunuyla mali ve hukuk danışmanlarımızla birlikte çalışmaya büsbütün kararlıdır.”

Milyarder teşebbüsçü ve risk sermayedarı Peter Thiel’in Valar Ventures’ı, Coinbase Ventures ve Pantera Capital üzere yüksek profilli yatırımcılar tarafından desteklenen Vauld, 27 milyon doları aşkın fon toplamıştı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kripto Platformu Vauld Çekim Süreçlerini Duraklattı