e
sv

Kripto Vergi Platformu KoinX’e 1,5 Milyon Dolarlık Yatırım

61 Okunma — 09 Temmuz 2022 12:08
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto ekosistemi, aldığı yatırımlarla büyümeye ve genişlemeye başladı. Birçok kripto şirketi yatırım cinsleriyle değerlemesini artırmaya devam ediyor. Bu sefer kripto vergi platformu KoinX, 1,5 milyon dolarlık yatırım aldı.

KoinX, 1,5 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Kripto vergi platformu KoinX, 2022’nin ikinci çeyreğinde 500.000’den fazla kripto yatırımcısına hizmet vermek için Hindistan genelindeki operasyonlarını büyütmeyi planlıyor.

KoinX, iSeed Fund, KubeVC, Ratio Ventures, Tykhe Block Ventures, 1947 Rise ve WeFounders Circle’dan tohum finansmanı çeşidinde 1,5 milyon dolar topladı. Ayrıyeten cinse Netflix, Bain Capital, Robinhood, Amazon üzere birkaç kesim başkanı de katıldı.

KoinX Kurucusu Punit Agarwal hususa ait şu açıklamalarda bulundu:

Platformumuzda inançlı protokoller üzerine şurası, kullanıcılarımızın kimliklerinin ve başka bilgilerinin gelişmiş şifreleme teknikleriyle korunmasını sağlıyoruz. Kullanıcıların dertli noktalarını dikkatle anlamış ve bu zahmetli noktaları hafifletmek için büyük ihtimam göstermiş çok yetenekli mühendisler ve sanayi uzmanları tarafından üretilen bir Hindistan eseri olmaktan gurur duyuyoruz.

Ayrıca hatırlatacak olursak dijital varlık platformu FalconX, geçtiğimiz günlerde 150 milyon dolar yatırım almıştı. Yatırım ile şirketin değerlemesi 3.75 milyar dolardan 8 milyar dolara yükselmişti.

Sıradaki içerik:

Kripto Vergi Platformu KoinX’e 1,5 Milyon Dolarlık Yatırım