e
sv

Mamoru Staking Eseri ile USDT ve USDC’de Yüzde 6.75’e Kadar Ödül Veriyor

53 Okunma — 05 Temmuz 2022 00:58
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para dalı her ne kadar son devirde dalgalanmalar yaşasa da gelişimini hızlandırmış durumda. Birçok kripto yatırımcısı yatırımlarını uzun vadeli olarak yapmayı tercih edebiliyor. Bu noktada kripto bölümünün en kıymetli özelliklerinden birisi devreye giriyor. Staking.

Kullanıcıların varlıklarını kilitleyerek uzun vadeli yatırımlarında kâr etmelerini sağlayan bu model, bilhassa son yıllarda birçok yatırımcının odak noktası oldu. Yatırımcıların uzun vadeli olarak sabit tuttukları yatırımlarını daha kârlı bir biçimde değerlendirmelerine imkan tanıyan staking modeli, neredeyse hiç efor gerektirmiyor.

Kripto para borsası Mamoru ise yüzde 6.75’e varan ödül garantisi ile staking hizmetini kullanıcıları ile buluşturuyor. Kullanıcılar Mamoru üzerinden de alabilecekleri USDT ve USDC’lerini kolay bir formda stake edilebiliyor. Yalnızca 10 dolar olan asgarî giriş bedeli ile yalnızca “Katıl” tuşuna basarak başlayabileceğiniz staking süreci, 90 gün için yüzde 6.75’lik ödül oranı sunuyor.

Bununla birlikte staking çıkarlarınız için yalnızca 90 gün seçeneği de yok. Tıpkı vakitte 30 ve 60 günlük seçenekler de sunuluyor. USDT’nizi 30 gün stake etmek isterseniz yüzde 5.75, 60 gün stake etmek isterseniz ise 6.50 ödül elde edebilirsiniz.

Benzer halde USDC’nizi stake ettiğinizde ise 30 gün için yüzde 5.25, 60 gün için ise yüzde 6 çıkar elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte muhakkak bir gün beklemek istemeyen ve varlıklarını istedikleri an çekmek isteyen kullanıcılar ise Periyodik Hesap yerine Esnek hesap üzerinden varlıklarını stake edebiliyorlar. Böylece istedikleri vakit birikmiş mükafatları ile birlikte varlıklarını çekebiliyorlar.

Esnek hesabı seçen kullanıcılar USDT’lerini stake ettiklerinde yıllık 4.25 ödül kazanırken, USDC yatıran kullanıcılar ise yüzde 4 ödül kazanabiliyorlar.

Tüm bu kolaylıklardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise https://www.mamoru.com.tr/tr/ adresine girerek üye olmak ve hesabınıza para yatırarak doğrulama adımlarını tamamlamak. Mamoru ile isterseniz stake yapabilir, isterseniz dilediğiniz kripto paraya yatırım yapabilirsiniz. Son olarak Mamoru’nun  süreçlerden sıfır komite aldığını da belirtelim. 

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

www.mamoru.com.tr

Twitter

Telegram

Sıradaki içerik:

Mamoru Staking Eseri ile USDT ve USDC’de Yüzde 6.75’e Kadar Ödül Veriyor