e
sv

Nexo, Vauld’u Satın Almak İstiyor

63 Okunma — 09 Temmuz 2022 00:50
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Singapur merkezli bir kripto para borsası olan ve Hindistan’da faaliyet gösteren Vauld, piyasadaki berbat gidişattan etkilenerek geçtiğimiz günlerde para çekme süreçlerini durdurduğunu açıklamıştı. Kripto kredi hizmetleri sunan Nexo, Vauld’u satın almak istediğini aktardı.

Nexo’dan Vauld Adımı Geldi

Londra merkezli Nexo, durum tespitine başlayacağını ve Vauld’un yüzde 100’ünü satın almayı planladığını belirtti. Nexo, Vauld’u potansiyel olarak satın almak için bir süreç başlattığını duyurdu.

The Block‘un haberine nazaran, Nexo, Singapur merkezli şirketin yüzde 100’ünü satın almayı planlıyor. Vauld ile gösterge niteliğinde bir ön kontrat imzaladığını söyleyen Nexo, durum tespiti yapmak için 60 günlük özel bir keşif mühleti belirledi.

Nexo’nun kurucu ortağı Antoni Trenchev, The Block’a verdiği bir röportajda şu açıklamaları yaptı:

 Tam olarak ne olduğunu görmemiz gerekiyor ve bu biraz vakit alacak. Lakin özel keşif devrine sahip olduğumuz için, şu anda onlara bakan yalnızca biziz.

Trenchev, Nexo’nun durum tespiti sürecinin nasıl gittiğine bağlı olarak Vauld’u yine yapılandırabileceğini yahut yine finanse edebileceğini aktardı. Trenchev, ayrıyeten Vauld’un Hindistan ve Güneydoğu Asya’da büyük bir ekosisteme sahip olduğunu kelamlarına ekledi.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Nexo, Vauld’u Satın Almak İstiyor