e
sv

Tom Lee: Eğer Bu Olursa, Bitcoin 25 Bin Dolara Çıkar

60 Okunma — 07 Temmuz 2022 12:02
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fundstrat Global Advisors şirketinin kurucu ortakları arasında yer alan ve sektörün en önemli analistlerinden birisi olan Tom Lee, Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak katıldığı bir etkinlikte konuştu.

Başarılı yönetici, CNBC’nin düzenlediği bir konferansta konuya ilişkin fikirlerini ifade ederken, Bitcoin’in ciddi bir artış yaşaması için olması gereken şeyin, kullanıcı sayısı artışı olduğunu söyledi.

Lee, yaptığı açıklamada; kripto paraları da içeri alan dijital ürün sınıfının henüz ortaya çıkmış bir olgu olduğunu ifade ederken, bu sebeple de bu yeni ürün sınıfının yatırımcının gözünde net bir güven kazanması için zamana ihtiyaç olunduğunu söyledi.

Başarılı isim, daha sonra Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak konuştu. Lee’ye göre, Bitcoin’i dünya genelinde aktif olarak kullanan kişi sayısı artarsa, lider kripto para biriminin fiyatı da aynı oranda artacak.

Bu sayının da bir milyon olduğunu ifade eden Lee, şunları söyledi:

”Dünya genelinde ne kadar fazla sayıda kişi Bitcoin kullanırsa, fiyat da o oranda artacaktır. Bana soracak olursanız, eğer dünyada Bitcoin sahibi olan ve BTC kullanan kişi sayısı 1 milyonu geçerse, o zaman Bitcoin fiyatı da artar ve bana göre 25 bin doları geçer.”

Tom Lee: Eğer Bu Olursa, Bitcoin 25 Bin Dolara Çıkar yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Tom Lee: Eğer Bu Olursa, Bitcoin 25 Bin Dolara Çıkar