e
sv

Ünlü Banka, PayPal Eski Yöneticisinin Hesabını Gerekçesiz Kapattı

58 Okunma — 09 Temmuz 2022 00:44
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyaca ünlü para transfer şirketi ve hizmeti sağlayıcısı PayPal’ın eski CFO’su büyük bir şok yaşadı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan PayPal eski CFO’su Roelof Botha, Bank of America’nın kendine hiçbir şekilde bilgi vermeden hesabını kapattığını duyurdu.

Twitter’dan konuşan başarılı ismin attığı bu tweet üzerine, kripto para sektörü de bir anda tepki verdi. Sektörün önde gelen fenomen isimleri, Botha’yı kripto para sektöründe çalışmaya davet etti.

Botha, attığı tweette şunları yazdı:

”20 yıllık Bank of America müşterisi olan ben; bugün bankadan bir mail aldım. Bana yollanan mailde, 20 yıllık iş ilişkimizin ardından bankanın benim hesabımı hiçbir sebep göstermeden kapattığı ifade edildi. Adeta bir müşterileri olarak, beni müşterilikten kovdular.”

Bitcoin gibi kripto para ürünlerinde bu tarz riskler yer almıyor. Dolayısı ile merkeziyetsizlikten beslenen Bitcoin ağı bu tarz sorunları müşterilerine ya da daha doğrusu kullanıcılarına yaşatmayacağı için, çok daha mantıklı ve efektif bir yol gibi duruyor.

Öte yandan Botha’nın uzunca bir süre görev yaptığı PayPal firmasının da dönem dönem keyfi şekilde insanların hesaplarını hiçbir gerekçe göstermeden kapatması, bu olayı daha da ilginç yapan bir durum.

Ünlü Banka, PayPal Eski Yöneticisinin Hesabını Gerekçesiz Kapattı yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ünlü Banka, PayPal Eski Yöneticisinin Hesabını Gerekçesiz Kapattı