e
sv

XRP Fiyatını Bilgisayar Tahmin Etti

38 Okunma — 09 Temmuz 2022 00:04
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

XRP fiyatının bundan birkaç yıl sonra ne olacağı elbette ki büyük bir merak konusu. Kripto para sektörünün Bitcoin ve Ethereum’un ardından en değerli ürünü olan XRP, şu sıralar düşük bir grafik çizse de, yatırımcılara göre bu durum gelecekte bir nebze de olsa toparlayabilir.

Alt koinlerin çılgın bir ralli yaptığı dönemde 3.2 dolara kadar çıkan XRP, sonrasında ise büyük bir düşüş yaşadı ve değerinin yüzde 95’inden fazlasını kaybetti. Haliyle yatırımcılar da XRP özelinde bu düşüşün devam edip etmeyeceği konusunda meraklanmaya başlarken, uzun vadeli fiyatın nereye gideceği de önemli bir gündem maddesi haline gelmiş durumda.

Konuyla ilgili olarak Wallet Investor adlı platformun yaptığı yapay zeka analizi, iki farklı görüşü ortaya koydu. Bunlardan ilki ve daha yüksek ihtimal verileni, XRP’nin yeniden 0.60 dolar seviyesine kadar çıkması. Ancak yapılan yapay zeka analizine göre, düşüş ihtimalini de tamamen elimine etmek güç.

Wallet Investor platformuna göre XRP fiyatı 2020 yılının ilerleyen dönemlerinde yaklaşık iki katlık bir artış yaşayabilir. Ancak kısa vadede buradan da yüzde 80’lik bir düşüş, halen opsiyonlar arasında yer alıyor. Eğer böyle bir şey olursa, fiyatın 0.03 dolara düşeceği ifade ediliyor.

XRP Fiyatını Bilgisayar Tahmin Etti yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

XRP Fiyatını Bilgisayar Tahmin Etti