e
sv

XVG Fiyatı Neden Artıyor?

48 Okunma — 05 Temmuz 2022 12:40
avatar

ANKA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para sektörüne bir dönem çok fazla şekilde etki eden ve gerçekten de oldukça fazla sayıda ‘fana’ sahip olan XVG, bir süredir adeta yokları oynuyordu.

Ancak bugün, Verge adı ile de bilinen kripto para özelinde oldukça ilginç bir gelişme yaşandı ve koinin fiyatı yüzde 37’ye kadar varan bir artış yaşadı.

Uzunca bir süredir sessiz seyreden ve adeta yaprağın kımıldamadığı koinde bu denli kısa bir süre içinde bu kadar fazla bir yükselişin neden olduğu da elbette ki merak konularından birisi haline geldi.

Yüzde 37’lik bir artış ile BTC karşısında 61 sat’a kadar gelen Verge, aynı zamanda büyük de bir hacim elde etmeyi başardı.

Koinde son 24 saat içinde tam 2200 adet BTC’lik bir hacim elde edilirken, artışın sebepleri ile ilgili olarak da farklı yorumlar var. Bir grup fikre göre, bu artışın yaşanmasına esas sebep olan şey, PornHub’ın Pay Pal ile ödeme kabul etmeyeceğini açıklaması oldu.

Bir süre önce XVG fanları, PornHub’ın koini eklemesi için baskı yapmış ancak bu baskılar sonuç vermemişti.

Ancak şimdi sitenin XVG’yi ödeme aracı olarak kabul edebilme ihtimali, elbette ki işleri bir nebze de olsa değiştirebilir.

XVG Fiyatı Neden Artıyor? yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

XVG Fiyatı Neden Artıyor?